Apie mus

Mes esame tvirtinimo sprendimų profesionalai ir visada siūlome pačius geriausius sprendimus. Mūsų klientai turi būti tikri, kad gaus tinkamą produktą tinkamu laiku, bei tuo, kad mes siūlome geriausios kokybės mažiausia bendra kaina produktus ir paslaugas. Mes savo srities fanatai, mes esame ESSVE GET IT DONE

Klientų aptarnavimas

Savo klientams mes pateikiame tikslią ir aiškią informaciją, kad jiems būtų lengva išsirinkti tinkamą produktą. Jei abejojate, klientų aptarnavimo tarnyba suteiks greitą ir patikimą pagalbą.

Istorija

Nuo 1970 metų ESSVE tiekia daugiau nei tiesiog gaminius, mes įvykdėme pažadą visada pasiūlyti geriausią tvirtinimo sprendimą.

Kiekvienas, investuojantis į ESSVE tvirtinimo detalių technologiją, investuoja į savo pačių ir kitų saugumą. Nuo 1970 metų profesionalūs meistrai renkasi mus dėl mūsų patikimų tvirtinimo sprendimų. Mūsų vizija – būti geriausiu kliento pasirinkimu. Mes palengviname savo klientų kasdienį gyvenimą, darome jį saugesniu ir pelningesniu. Siūlome platų asortimentą, apimantį viską nuo tradicinės vinies iki patvaraus tvirtinimo medyje, betone ir pliene inovatyvių sprendimų. Saugumo jausmas persmelkęs visą mūsų produktų liniją. Ji pasižymi kokybe, funkcionalumu, kompetencija ir prieinamumu.

ESSVE kokybė

ESSVE svarbi kokybė. Mūsų klientai visada turi būti tikri, kad mūsų produktai veikia tinkamai ir atitinka įstatymuose ir reglamentuose keliamus reikalavimus bei tuo, kad mes pristatysime juos laiku ir tesėsime savo pažadus. Mes visada siūlome aukšto lygio aptarnavimą ir reikiamą pagalbą.

Saugūs produktai

ESSVE siūlo platų produktų asortimentą, atitinkantį įstatymų ir reglamentų reikalavimus Šiaurės Europos regione, taip pat dirbame, kad mūsų produktai būtų patvirtinti visoje Europoje.
Mes visada ieškome geriausių produktų rinkoje. Jei produktai nėra pakankami geri, juos pakeisime arba patys sukursime savo, patobulintą produktą.
Mes tikriname visus savo produktų asortimento gaminius ir atliekame atranką, tiek gamyboje, tiek pristatydami į savo sandėlį.