Vinys ir Viniakalės

ESSVE asortimente turi itin plačią pistoletinių vinių, pistoletų ir kitų priedų gamą.
Populiariausios yra 34° vinys tiesiose juostose. Tačiau asortimente rasite ir 21° bei 17° vinis tiesiose juostose. Taip pat gamybininkų itin mėgstamas ritinines (būgnines) vinis. Apdailininkai ras F16 ar F18 apdailinių vinučių.
Vinys gali būti be jokio paviršiaus padengimo skirtos vidaus darbams (C1) arba su itin kokybišku M-Fusion padengimu lauko darbams (C4).
M-Fusion– tai aplinkai nekenksminga gamybos technologija ir saugesnė apsauga nuo rūdžių. Skirtingai nuo tradicinės apsaugos nuo rūdžių – cinkavimo, M-Fusion technologijoje nenaudojamas chromas ir kiti toksiški šlako produktai, kenkiantys aplinkai.
M-Fusion technologijos principas: tvirtinimo detalės kartu su cinko milteliais įdedamos į būgną, veikiant slėgiui geležis ir cinkas pasiekia tą pačią temperatūrą, cinkas tirpsta geležyje ir sukuria itin patvarią apsaugą nuo rūdžių.
M-Fusion danga tinkama naudojimui C4 aplinkoje. Šio produkto kaina atitinka karšto cinkavimo detalių kainą, tačiau užtikrina didesnę apsaugą nuo rūdžių ir ilgesnį tarnavimo periodą.
ESSVE Vinys ir Viniakalės

Vinys ir Viniakalės

Aktyvūs filtrai