Torpedo Max III 4.8x55 A2 250vnt

PATVIRTINIMAI - CE
ATSPARUMO KOROZIJAI KLASĖ - C4
PAGRINDINĖS MEDŽIAGOS - Nerūdijantis plienas A2
SUKIMO ANTGALIŲ / GALVUČIŲ TIPAS TX20
GALVUTĖS SKERSMUO 7.7MM
SKERSMUO 4.8MM
ILGIS 55MM
SRIEGIO ILGIS 32MM
28,75 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS
Grotinių sistemų sraigtai ESSVE Torpedo MAX yra skirti tvoroms, terasų sistemoms ir pan. montuoti prie medinio pagrindo. Labai atšiauriai aplinkai, pvz., laivams, vietoms prie baseino ir pan., visada rekomenduojami nerūdijantys grotinių sistemų sraigtai.
Šie sraigtai yra didesnio skersmens nei įprasti mūsų terasų sistemų sraigtai ir atitinka kiek aukštesnius reikalvimus, montuojant, pvz., terasas/lieptelius, kurie patiria kur kas didesnius už įprastus judesius.
Dėmesio!
Dirbant su į tikmedį panašia mediena, pvz., braziliniu tikmedžiu, glotniaja šorėja arba sibiriniu maumedžiu, rekomenduojama visada naudoti nerūdijančius terasų sistemų sraigtus ir atlikti paruošiamąjį gręžimą!
APRAŠYMAS
Pagaminti š nerūdijančio plieno A2. Su TX fiksatoriumi/antgaliu. Naujai sukurtas patentuotas spiralės formos trigubų sriegių viršūnės dizainas - nedidelis sukimo momentas į kietesnes medžiagas ir minimalus įtrūkimų susidarymas. Galvutė su keturiais patentuotais Tornado rantais, kurie giliau įleidžia galvutę ir nepalieka paviršiuje atplaišų. ESSVE CorrSeal paviršiaus apdorojimas turi SITAC Nr. 0075/05 tipo atitiktį.
SURINKIMAS
Rekomenduojamas apsukų skaičius: 400-1200 aps./min.
599555

Charakteristikos

Padengimas arba medžiaga
Nerūdijantis plienas A2
Aplinka
Lauko darbams C4
Diametras
4.8 mm
Ilgis
55 mm

Specifinė nuoroda