Sraigtai 8x110 CS 100vnt

Lengvojo (akyto) betono sraigtai. CorrSeal danga, lauko darbams. Atsparumo korozijai klasė C4.

ILGIS: 110mm

SRIEGIO ILGIS: 60mm

TVIRTINIMO MEDŽIAGOS STORIS: 50mm

43,97 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS

ESSVE sraigtai lengvajam betonui naudojami inkaravimui porėtose medžiagose, pvz., lengvajame betone ir lengvajame klinkeryje, kurie dar yra vadinami Leca, Ytong, Siporex, akytbetoniu ir t.t. Lengvojo betono sraigtai tinka mediniams ir plieniniams profiliams, slenksčiams, vidaus apdailos detalėms, izoliacijai montuoti ir t.t. Šie sraigtai priskiriami C4 korozijos klasei, todėl puikiai tinka tiek viduje, tiek ir lauke.

APRAŠYMAS

Sraigtai lengvam betonui turi specialiai porėtoms medžiagoms, pvz., lengvajam betonui ir lengvajam klinkeriui pritaikytus sriegius. Pagilinta versija yra su pjaunančiomis išėmomis, siekiant minimizuoti persukimo riziką ir palengvinti gilinimą į medį.

SURINKIMAS

Sraigtus lengvam betonui galima tiesiai montuoti į lengvąjį betoną/klinkerį be parengiamojo gręžimo. Montavimui rekomenduojamas ribinis suktuvas. Kad būtų išvengta sraigto persukimo, reikia dirbti mažomis apsukomis. Persukus sraigtą gali būti pažeisti sriegiai, dėl ko stipriai sumažėja atsparumas apkrovimui ir montavimą reikia atlikti iš naujo.

Fibo sraigtų montavimas

105305

Charakteristikos

Padengimas arba medžiaga
CorrSeal
Aplinka
Lauko darbams C4
Pagrindas
Akytas betonas / Dujų silikatas
Tvirtinamos medžiagos storis
50 mm

Specifinė nuoroda