Inkarinė masė HY 420ml

Premium hibridinė inkarinė masė montuoti armatūrą ar srieginius strypus į betoną ar mūrą.
20,58 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS
ESSVE ankerinė masė HY yra cheminis tvirtiklis, skirtas situacijoms, kai keliami labai aukšti keliamosios galios ir saugumo reikalavimai. Apkrovos savybės beveik atitinka paprastai būdingas tik gryno epoksido masės savybėms. Ankerinė masė HY turi CE žymėjimą ir yra pripažinta tinkama srieginiams strypams, smeigėms ir armatūrai montuoti tiek įtrūkusiame, tiek neįtrūkusiame betone. HY yra pripažinta tinkama ir priestatų armatūrai įlieti. ESSVE HY ankerinė masė yra laikoma ekologiška ir yra įtraukta į gulbės ženklu pažymėtų produktų sąrašą bei gali būti naudojama tuo ženklu pažymėtai statybai. Tinka aukštos kokybės montavimui, kur keliami aukščiausi saugumo reikalavimai, pvz., evakuacijos gaisro atveju įrangai, apsaugai nuo kritimo, sutvirtinimams, priešpriešiniams liejiniams ir t.t.
APRAŠYMAS
Ankerinė masė HY yra aukštų charakteristikų 2 komponentų hibridinė masė, kurią sudaro vinilo esterio/uretano mišinys, kietiklis ir kvarco smėlis. Be to, ankerinė masė HY pasižymi didele keliamąja galia aukštoje temperatūroje. Dideles ilgalaikes apkrovas patiriančios instaliacijos atlaiko net 100°C temperatūrą, o patiriančios trumpalaikes aprovas atlaiko 160°C temperatūrą. Ši masė taip pat pasižymi dideliu atsparumu cheminėms medžiagoms. ESSVE ankerinė masė HY išsiskiria labai geromis mechaninėmis ir terminėmis savybėmis ir labai mažai traukiasi. Montuojama 300 ml koaksialinių tūtelių purkštuvu.
Masė turi šias atitiktis ir testų ataskaitas:
ETA montavimui įtrūkusiame ir neįtrūkusiame betone (1 variantas)
  • Srieginiai strypai/smeigės, M8-M30
  • Armatūra, Ø8-Ø32 mm
  • Montavimas vandens pripildytose angose (M8-M30 ir Ø8-Ø32 mm)
  • Seisminis atsparumas C1 ir C2 kategorijai (M12-M24)
ETA paskiau sumontuotai armatūrai, Ø8- Ø 32 mm priestatams
Tinkamumo kontaktui su geriamu vandeniu sertifikatas (NSF/ANSI standartas 61)
Priešgaisrinio atsparumo testų ataskaita R120
Masės terminių, mechaninių ir elektros savybių testų ataskaita
SURINKIMAS
Masė ir kietiklis maišosi specialios konstrukcijos maišymo antgalyje. Teisingai sumaišyta ankerinė masė turi būti šviesiai pilkos spalvos. Prieš naudojant ankerinę masę išgręžtą skylę visada reikia išvalyti ir išpūsti. Ankerinės masės funkcionalumą lemia sukibimas su aplinkinėmis medžiagomis, todėl labai svarbu laikytis masės montavimo instrukcijų, kurios yra nurodytos ir ETA atitiktyje. Būtina tinkamai išvalyti ir išpūsti išgręžtą skylę, kad neliktų betono dulkių ir gręžimo atliekų, nes kitaip rizikuojama tvirtiklio keliamąja galia ir saugumu. Montuojant įtrūkusiame betone reikia laikytis specialių montavimo taisyklių, kurios yra pateiktos ETA atitiktyje.
ETA-18/0614 HY (rebar) EN
ETA-18/0615 HY (concrete) EN
10000259

Charakteristikos

Pagrindas
Akytas betonas / Dujų silikatas
Pagrindas
Betonas

Specifinė nuoroda