Inkarinė masė ONE-ICE 300ml

Žieminė inkarinė masė montuoti armatūrą ar srieginius strypus į betoną ar mūrą.
12,94 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS
Ankerinė masė ESSVE ONE-ICE yra pritaikyta darbui žemoje temperatūroje ir naudojama smeigėms, srieginiams strypams ir armatūrai tvirtinti masyviose ir porėtose medžiagose, pvz., betone, akmenyje, plytose, tuščiavidurėse medžiagose, lengvajame klinkeryje ir lengvajame betone. Lengvasis betonas ir lengvasis klinkeris dar yra vadinami Leca, Ytong, Siporex, mėlynuoju betonu ir t.t.
APRAŠYMAS
Ankerinė masė ONE-ICE yra dviejų komponentų masė, sudaryta iš epoksido akrilato ir kietiklio. Pakuotė yra 300 ml dydžio ir naudojama kartu su paprastu tūtelėms pritaikytu purkštuvu. Montavimą betone galima atlikti temperatūroje nuo +20 iki -20 laipsnių temperatūroje. ETA atitiktis leidžia montavimą temperatūroje tik iki -10 laipsnių.
SURINKIMAS
Masė ir kietiklis maišosi specialios konstrukcijos maišymo antgalyje. Teisingai sumaišyta ankerinė masė turi būti šviesiai pilkos spalvos. Prieš naudojant ankerinę masę, išgręžtą skylę visada reikia išvalyti ir išpūsti. Skylės valymą ir pūtimą reikia pakartoti bent du kartus. Atliekant montavimą masyviose arba porėtose medžiagose, angos skersmuo turi būti 2 mm didesnis už ankeruojamos detalės. Žr. skyrių Techniniai duomenys. Dirbant su tuščiavidurėmis medžiagomis reikia naudoti perforuotą įvorę (1 m ilgio pjaustomą arba jau paruoštą). Perforuotos įvorės būna trijų dydžių ir tinka M8-M16 sraigtams, žr. skyrių Cheminių ankeravimo masių priedai. Perforuotą įvorę reikia visą pripildyti masės, po to įspausti ir įsukti sraigtą bei leisti sukietėti.
ETA-18/0617
302336

Charakteristikos

Pagrindas
Akytas betonas / Dujų silikatas
Pagrindas
Betonas

Specifinė nuoroda