Inkarinė masė ECM 300ml

Inkarinė masė montuoti armatūrą ar srieginius strypus į betoną ar mūrą.
10,39 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS
Ankerinė masė ESSVE ECM yra skirta smeigėms ir srieginiams strypams arba armatūrai tvirtinti masyviose ir porėtose medžiagose, pvz., betone, akmenyje, plytose, tuščiavidurėse plokštėse, lengvajame klinkeryje ir lengvajame betone. Lengvasis betonas ir lengvasis klinkeris dar yra vadinami Leca, Ytong, Siporex, Blåbetong ir t.t.
APRAŠYMAS
Ankerinė masė ECM yra dviejų komponentų masė, sudaryta iš poliesterio dervos, kietiklio ir kvarcinio smėlio. Ankerinė masė ECM būna trijų dydžių pakuotėse: 160 ml, 300 ml ir 420 ml. ECM 160 ml ir ECM 300 ml naudojamos su įprastu tūtelių švirkštu. ECM 420 ml naudojamas 400 ML tūtelių švirkštas. Ankerinės masės ECM nėra klasifikuojamos kaip keliančios pavojų aplinkai. Šių produktų sudėtyje nėra stireno ir ftalatų, žr. saugos duomenų lapą. Tuščios pakuotės rūšiuojamos kaip plastikas.
SURINKIMAS
Masė ir kietiklis maišosi specialios konstrukcijos maišymo antgalyje. Teisingai sumaišyta ankerinė masė turi būti šviesiai pilkos spalvos. Prieš naudojant ankerinę masę išgręžtą skylę visada reikia išvalyti ir išpūsti. Ankerinės masės funkcionalumą lemia sukibimas su aplinkinėmis medžiagomis, todėl labai svarbu laikytis masės montavimo instrukcijų, kurios yra nurodytos ir ETA atitiktyje. Būtina tinkamai išvalyti ir išpūsti išgręžtą skylę, kad neliktų betono dulkių ir gręžimo atliekų, nes kitaip rizikuojama tvirtiklio keliamąja galia ir saugumu. Dirbant su tuščiavidurėmis medžiagomis reikia naudoti perforuotą įvorę (1 m ilgio pjaustomą arba jau paruoštą). Perforuotos įvorės būna trijų dydžių ir tinka M8-M16 sraigtams, žr. skyrių Cheminių ankeravimo masių priedai. Perforuotą įvorę reikia visą pripildyti masės, po to įspausti ir įsukti sraigtą bei leisti sukietėti. Montavimo nuorodos, žr. ETA dokumentą
ECM ETA-18/0639 betonas (EN)
ECM ETA-18/0639 mūras EN
302330

Charakteristikos

Pagrindas
Akytas betonas / Dujų silikatas
Pagrindas
Betonas

Specifinė nuoroda