Inkarinė masė ONE 300ml

Inkarinė masė montuoti armatūrą ar srieginius strypus į betoną ar mūrą.
13,01 €
Su mokesčiais
Kiekis

NAUDOJIMO SRITIS
Ankerinė masė ESSVE ONE yra cheminis tvirtiklis, skirtas aukštus reikalavimus keliančioms situacijoms. Ankerinė masė ONE turi CE žymėjimą ir yra pripažinta tinkama srieginiams strypams, smeigėms ir armatūrai montuoti tiek įtrūkusiame, tiek neįtrūkusiame betone. Tinka bendro pobūdžio montavimui agresyvioje aplinkoje, prieplaukose, uostuose ir kitose vietose, kur keliami aukšti reikalavimai tvirtinimo saugumui.
APRAŠYMAS
ESSVE ankerinė masė ONE yra aukštų charakteristikų 2 komponentų masė, kurią sudaro vinilo esterio derva, kietiklis ir kvarcinis smėlis. Sumaišytas produktas pasižymi labai silpnu kvapu, todėl tinka ir darbui viduje. ESSVE ONE sudėtyje visiškai nėra stireno, todėl naudojimas yra saugesnis. Montuojama standartiniu 300 ml tūtelių purkštuvu. Masė turi šias atitiktis ir testų ataskaitas:
ETA montavimui įtrūkusiame ir neįtrūkusiame betone (1 variantas) 
  • Srieginiai strypai/smeigės, M8-M30 - Armatūra, Ø8-Ø32 mm
  • Montavimas vandens pripildytose angose (M8-M16 ir Ø8-Ø16 mm)
  • Seisminis atsparumas C1 kategorijai
ETA mūrui ir lengvajam betonui (M8-M16 )
Tinkamumo kontaktui su geriamu vandeniu sertifikatas (NSF/ANSI standartas 61)
Priešgaisrinio atsparumo testų ataskaita R120
Masės terminių, mechaninių ir elektros savybių testų ataskaita
SURINKIMAS
Masė ir kietiklis maišosi specialios konstrukcijos maišymo antgalyje. Teisingai sumaišyta ankerinė masė turi būti šviesiai pilkos spalvos. Prieš naudojant ankerinę masę, išgręžtą skylę visada reikia išvalyti ir išpūsti. Ankerinės masės funkcionalumą lemia sukibimas su aplinkinėmis medžiagomis, todėl labai svarbu laikytis masės montavimo instrukcijų, kurios yra nurodytos ir ETA atitiktyje. Būtina tinkamai išvalyti ir išpūsti išgręžtą skylę, kad neliktų betono dulkių ir gręžimo atliekų, nes kitaip rizikuojama tvirtiklio keliamąja galia ir saugumu. Montuojant įtrūkusiame betone reikia laikytis specialių montavimo taisyklių, kurios yra pateiktos ETA atitiktyje. Montuojant tuščiavidurėse medžiagose reikia naudoti perforuotą įvorę. Perforuotos įvorės būna trijų dydžių ir tinka M8-M16 srieginiams strypams/smeigėms, žr. Cheminio ankeravimo masių priedai. Naudojama perforuota įvorė turi būti visa pripildyta masės. Paskiau įspauskite sraigtą, įsukite ir leiskite sukietėti pagal kietėjimo lentelės nuorodas. Detalus aprašymas yra pateiktas ETA atitiktyje.
ETA-18/0624 ONE mūras (EN)
ETA-18/0617 ONE betonas (EN)
302334

Charakteristikos

Pagrindas
Akytas betonas / Dujų silikatas
Pagrindas
Betonas

Specifinė nuoroda